Utvořte tým, který bude nejlepší

Počet hráčů není omezen. Zarezervovat si můžete jednu ze dvou arén. Buďto tajemný labyrint nebo aztécké ruiny. Následně uvedete počet hráčů, od jednoho až po 16 osob. Zvolíte si termín, tedy datum uskutečnění hry a zarezervujete. Velice snadné. Pak už stačí jenom přijít a bavit se!

billboard-right

Porazíte své nepřátele? To se uvidí! Kdo bude ten lepší a kdo bude mít nakonec sladký pocit vítězství ve své duši? To je otázka, na kterou nikdy nikdo předem nezná odpověď. Uvidíte, jaké má kdo schopnosti. Kdo dobře míří nebo kdo se bojí vystřelit. Kdo umí rychle běhat nebo kdo se skryje tak, že kolem něho projdete, aniž byste jej odhalili. Máte ještě jiné dovednosti? To se ještě ukáže! Jste rychlí, přesní a nebojíte se ničeho? Jdete do toho po hlavě? Pak buďte rychlí a zneškodněte nepřátele ještě předtím, než si všimnou, že hra už začala! Máte na to? Tak jen do toho!

Neseďte jen doma u počítače a přijďte si to vyzkoušet naživo!

Co je lepšího, než zažít ten adrenalin na vlastní kůži? Napětí, strach, emoce, vynikající střelbu, míření a to vše naživo! Na vlastní kůži si můžete vyzkoušet jaké to je, když musíte být rychlí a přesní, abyste zneškodnili nepřátele jako první. Kdo je pomalý a slabý, ten velice rychle vypadne ze hry! Překvapte nepřátele a zažijte neobvyklý zážitek! Lasergame překvapí svým pojetím a nečekanými situacemi. Vyzkoušejte si naživo střelbu se zbraní v ruce a zneškodněte nepřátele.

labyrint (55)

Další výhody:

  1. Virtuální prohlídka – podívejte se předem na to, jak to u nás vypadá. Virtuální prohlídka vám pomůže poodhalit prostředí, do kterého vstupujete.
  2. Parkování – parkovat můžete přímo u nás na dvoře. Parkování je nastaveno velice blízko, buďto přímo u herny nebo můžete využít nedalekého parkoviště.
  3. Dárkové poukazy – darujte někomu nepřekonatelný a adrenalinový zážitek.
  4. Věrnostní systém – pro členy máme připravené nižší ceny. Pokud hrajete častěji, máte zaručené nižší ceny.