Móda pro ženy s širokými boky

Pokud má žena širší boky, rozhodně by neměla nosit oblečení, které je upnuté. To stejné platí i pro ženy, které jsou prostorově výraznější. Ženy, které jsou silnější, by nikdy neměly nosit oblečení, které je o číslo nebo dvě menší, než by měly nosit. Věřte, že to opravdu nevypadá dobře.

Jsou muži, které dokonce něco takového velice odrazuje a pokud se vám stále nedaří najít si drahou polovičku, může se klidně stát, že je to právě kvůli tomu, co nosíte. Mnohým mužům nevadí, že je žena při těle nebo má širší boky, ale odrazuje je právě to, že si na sebe taková žena obleče oblečení, které je o několik velikostí menší a tak jdou vidět věci, které by jít vidět neměly.

žena v trávě

Každá žena by měla začít nosit oblečení ve velikosti, která vše zakryje. Na velikosti XS,S a M raději zapomeňte, pokud máte nějaké to kilo navíc. Pokud jsou ve vašem šatníku pouze věci, které když si oblečete, pak jde vidět skutečně vše, měli byste dané věci vyhodit a zajít na nákupy, kde si každou věc, která se vám bude líbit, vyzkoušíte a podíváte se, jestli nejde nic, co nemá jít vidět, vidět. Může se klidně stát, že pokud to uděláte tímto způsobem, najednou se na vás již muži nebudou dívat tak, jak se dívali dříve, protože najednou nebudou mít s tím, co máte na sobě, problém. Jsou ženy, které si myslí, že když mají nějaké to kilo navíc, stejně si mohou dovolit chodit v oblečení o velikosti S. Bohužel to tak není.

žena a tráva

Není nic špatného na tom, když má žena nějaké to kilo navíc. Jsou muži, kteří mají takové ženy mnohem raději, ale dané ženy by se podle toho měly oblékat. Dnes je mnoho obchodů, které nabízejí velmi pěkné věci a to jak pro ženy štíhlé, tak i ty silnější, ale je potřeba najít si takovou velikost, která vám bude sedět a která skutečně zakryje vše, co má být zakryto. Uvidíte, že možná i vy se budete cítit daleko lépe ve velikosti, která je pro vás ta správná.