Výhodný produkt – hypotéka bez registru

Skutečně nemálo žadatelů navštíví své hlavní banky a obrací se na ně o pomoc při uzavření hypotéčního úvěru. Žadatel musí nejprve projít složitým posuzováním, dokládat příjmy, výdaje, daňová přiznání, bezdlužnost státu a další vyplňovat další žádoucí formuláře. Po donesení všech písemných náležitostí se banka dostane k tomu, že posuzuje bonitu žadatele a nahlíží do registru dlužníků. I když vše doposud vypadá přímo nadějně, zde se může sen a touha rozplynout jako pára nad hrncem.

dva pokrývači

Ani netušíte, jak k tomu došlo, ale máte záznam v registru dlužníků a pro bankovní institut to znamená konečná. Nejste zkrátka vhodný adeptem, kterému by se měla zapůjčit vyšší částka na desítky let. Dobrá, jedna banka nevyšla vstříc, jiná třeba povolí. Bohužel ani jinde to nevyšlo. Zřejmě to bude tím, že všechny mají povinnost nahlížet do těchto záznamů. Přesto existuje produkt, který by mohl pomoci nalézt cestu, jak ven.

Podnikat není snadné

Pravdou je, že do problémů se pak podnikající osoba dostane velmi snadno a rychle. Někdo mu neproplatí fakturu a další se opozdí, pak logicky sám nemůže plnit závazky včas a záznam v registru se začíná rýsovat. To totiž nemá ani nic společného s tím, zdali je podnikatel ve své činnosti poctivý obchodník nebo řemeslník.

Do problémů se dostal vinou třetí strany, ale to žádný bankovní institut zajímat nebude, zde rozhodují napsaná fakta. Samozřejmě se dá chvilkově nedostatek financí řešit půjčkou, ale daleko výhodnější je zažádat o jeden úvěr a splácet únosnou splátku i na dobu několika let. Přední poskytovatelé podnikatelských úvěrů, aby pomohli v těchto případech, tak zřídili produkt s názvem hypotéka bez registru. Jak je podle názvu vidět, nevadí ani záznam v registru dlužníků.

poskytnutá hypotéka

Možná bude lepší jiný produkt

Odborníci posoudí vaše záměry a to vše zdarma. Chcete stavět, podnikat, zaplatit dluhy, které vznikly a jsou spojené s podnikáním nebo nemáte dostatek peněz na údržbu a opravy domu? Je to v podstatě úplně jedno. Specialisté vám doporučí vhodný úvěr, dobu splácení a výši splátek a během několika nejbližších dnů může být váš problém vyřešený. Není nad to, se zase postavit na nohy, zhluboka nadechnout a vykročit.