Stěhování jedna radost

Stěhování není pro nikoho z nás žádná zábava, ale spíše jde o pořádnou práci, která zabere nemalý čas. Byt, nebo dům praská ve švech, všude se povalují krabice, spousta nábytku na naložení a v neposlední řadě také velké auto, které potřebujete. Pokud se na samotné stěhování netroufáte, tak oslovte firmu, která se o veškeré stěhování postará. Firma Odnesto, se zabývá stěhováním domácností, vyklízením nemovitostí, stěhování těžkých břemen a v neposlední řadě také montáží nábytku v Praze.

Stěhování (16)

Tato firma má dlouholeté zkušenosti se stěhováním a jejich zaměstnanci jsou pravidelně proškolováni v této činnosti. Mezi hlavní priority firmy patří rychlost, dochvilnost a také spolehlivost. Firma pracuje i během svátků a o víkendech, takže není problém si domluvit stěhování na tyto termíny. Navíc nabízí pro určité skupiny slevy a to pro školské a vzdělávací instituty, dětské domovy, neziskové a humanitní organizace a také pro seniory nad 65 let. Ke každému stěhování přistupují zaměstnanci individuálně a můžete si domluvit prohlídku technikem zdarma. Pokud během stěhování dojde k nějakému poškození Vaší věci, tak nemusíte věšet hlavu. Firma je totiž pojištěná do výše 3 milionů a každé škody jsou tak kompenzovány.

Stěhování (1)

Na webových stránkách firmy se můžete podívat také na podrobný ceník služeb a to včetně obalového materiálu. Ten se Vám při stěhování bude hodit, aby nedocházelo k poškození věcí. Mezi takový materiál patří bublinková folie, krabice a další věci. Podívat se můžete také na reference zákazníků, kteří služby využili. Jejich zpětná vazba dělá tu nejlepší reklamu a to ať už kladné, či záporné komentáře.

Pokud přemýšlíte o stěhování, tak se obraťte na tuto spolehlivou firmu. Zaručeně budete rychle přestěhovaní a doporučíte tuto firmu i své rodině. Proto neváhejte a objednejte si stěhování už nyní.