Plot k domu neodmyslitelně patří

Každý dům by měl mít také svůj plot, a pokud ho nemáte, tak děláte velkou chybu. Plot zajišťuje soukromí a také zamezuje vniknutí zloděje na Váš pozemek. Také slouží jako vytyčení hranice pozemku a zabraňuje vniknutí zvěře, která Vám může poškodit ovocné stromky. Pokud žádný plot nemáte, nebo je Váš plot u konce své životnosti, tak neváhejte a pořiďte si betonový plot https://www.montazmpc.cz/.

Plot (23)

V dnešní době se nejčastěji můžeme setkat s dřevěnou, pletivovou, ale také betonovou variantou plotu. Každý plot má svoje kladné, ale také záporné vlastnosti a než si nějaký z nich pořídíte, měli byste si udělat obrázek o tom, co byste po plotu chtěli a co by měl splňovat.

Plot pletivový je nejčastější volbou a to díky tomu, že není nijak moc finančně nákladný a že vydrží i bez ošetření dlouhé roky. Zamezuje proniknutí zvěře, zlodějů a také se dá opatřit ostnatým drátem. Lze s ním oplotit jakýkoliv pozemek a to jak ve svahu, tak na rovině. Jde zde o ideální poměr cena/kvalita.

Plot (22)

Plot dřevěný se už v dnešní době moc nevyužívá a můžeme spíše potkat na horských stezkách, či u dřevěných roubenek. Většinou se využívá jako výplň do betonových plotů či na jiné doplňky. Jeho nevýhodou je neustálé ošetřování plotu a také celková životnost. Jde ovšem o celkem levnou variantu, kterou si dokáže člověk udělat i sám.

Betonový plot patří určitě na špičku tohoto ledovce. Díky výšce až 3 metry budete mít naprosté soukromí a na pozemek se Vám nikdo nedostane. Na jeho realizaci nepotřebujete žádné stavební povolení, ani žádné jiné vyřizování. Plot má také protihlukovou a povětrnostní bariéru a jeho servis není náročný. Navíc budete mít výběr z mnoha dekorů a výplní, které si budete moct sami určit. Plot Vám také vydrží dlouhé roky a to bez jakéhokoliv ošetření.

Pokud tedy přemýšlíte o kvalitním plotu, který Vám vydrží dlouhé roky, tak je to plot z betonu.