Výrobky z PET láhví

Vyrobit něco, co by oživilo vaši domácnost z PET láhve, není vůbec nic složitého. Právě naopak. Zvládnou to dokonce i ti nejmenší. Je to totiž velmi snadné a kromě toho i užitečné. Díky tomu, že je plastový materiál nejen ohebný ale i lehounký, poperou se s ním i obyčejné nůžky na papír. Lze říci, že levnější materiál na vaše kutilství rozhodně neseženete.
PET láhve se používají pro výrobu všech možných vychytávek, které vám mohou pomoci i v domácnosti.
plastové láhve s vodou
Jestliže se vám zrovna někde doma válí nějaká ta plastová dóza nebo plastová nádoba, rozhodně ji nevyhazujte do žlutého kontejneru, tak, jak jste měli v plánu, jelikož vám může ještě velmi dobře posloužit. Z PET láhví totiž můžete vykouzlit vše, co vás jen napadne.
Můžete ji například zpracovat tak, že zachováte její tvar nebo ji nastříháte na pruhy, které vám následně poslouží jako vlákna, ze kterých můžete poskládat nový objekt.
voda v láhvi
Kreativní zpracování je mnohem lepší řešení než nákupy nových věcí.
Jak všichni moc dobře víme, kutilství je nejen o fantazii ale také zručnosti. Není tedy žádným překvapením to, že české kutilství rozhodně nezná hranice a tvoření z odpadů není žádnou výjimkou.
Díky plastové láhvi můžete vyrobit věci, jako jsou krmítka pro ptáčky, květináče, proutěné košíky, dózu na léky, schovku před moly a mnoho dalších vychytávek.
Možná si teď říkáte, co si představit pod schovkou před moly. Inu v sezóně, kdy se vyskytují moli, se hodí mít co nejvíce jídla ukryto před různými škůdci. Nákup takových plastových dóz by se mohl pěkně prodražit. Proč ale utrácet, když řešení je na dosah ruky? Pokud využijete uzávěr od PET láhve v kombinaci s praktickým sáčkem, uvidíte, že řešení bude za pouhou kačku. Vhodná je i dóza z přepůlené PET láhve.
láhve s vodou
Doufáme, že jsme vás v našem dnešním článku inspirovali a i vy se rozhodnete vyrobit si nějaký ten praktický výrobek do vaší domácnosti za pomocí láhví PET.