Užijte si rozkoš s partnerem

Sexuální život je pro všechny z nás velmi důležitý a ovlivňuje kvalitu našeho života. Kdo je poněkud ochuzen o sexuální život nebo se mu mnoho nedostává, projevuje se to pak na našem celkovém rozpoložení, které pak má na nás negativní vliv. Nesmíme proto zapomínat, jak má kvalitní sexuální život pozitivní dopad na naše celkové fungování a duševní zdraví. Nesmíme se ochuzovat o požitky a příjemné chvíle, které potřebuje naše mysl i naše tělo, abychom byli celkově spokojení a vyzařovali pozitivní energií. A na to celkovou spokojenost, dobré rozpoložení a dobrou náladu má samozřejmě vliv sexuální uspokojení.

pohlaví

Mnoho lidí můžeme vidět nervózní, nevrlý nebo vzteklý, což může být často způsobeno právě nedostatkem sexu. Sladit se s partnerem může chvíli potrvat a maximální spokojenost v sexu se nemusí dostavit ihned. Každý je zvyklí na něco jiného, každému dělá dobře něco jiného, a proto je nejdůležitější se sladit. Je v zásadě dobré o tom otevřeně mluvit, říct narovinu, co nám dělá dobře a společně to pak vyladit. Krom toho to v sexu zajisté zjistíte sami, co dělá dobře partnerovi. Stačí být vnímaví a pozorní, pak se brzy dostaví požitek u obou stran. Není lepší uspokojení z toho, když vidíte naprosté vzrušení a uspokojení u partnera.

muž a žena

Někdy se nemusí stát, že je chuť na sex dostatečná u obou stran. Možná vás náhle přepadne chuť, zatímco partner na to zatím vůbec nepomyslel. A to se může stávat často, protože jsme každý jinak nastaven. Zatímco u muže je typická ranní erekce, ženy mívají větší chuť na sex večer, kdy se cítí naprosto uvolněny. Ženy by se neměly bát svádět muže, když mají chuť na sex a snažit se jej vzrušit. I malé vzrušení pak stačí, abyste na sex měli chuť oba. Stejně tak by se neměli stydět po ránu, kdy nejsou upravené, když muž zatouží po sexuálních hrátkách. Když se dokáží stejně uvolnit a nemyslet na své nedostatky, mohou si užít společně sexuální uspokojení, které může být kvalitnější než v noci.