Pečujte o svou vířivku co nejlépe

Splnili jste si svůj velký sen a pořídili jste si k sobě domů vytouženou vířivku? Určitě jste šťastní a snažíte se o tuto relaxační vanu co nejlépe pečovat. Právě proto byste měli být v kontaktu s kvalitním servisem, který dokáže hravě překonat veškeré potíže, které by mohli nastat. I drahá vířivka totiž není nesmrtelná a může u ní dojít k nějakému nepříjemnému problému, jako například k poruše čerpadla, poruše cirkulace, opotřebování nějaké součásti a tak podobně.

vířívka

Na co všechno se kvalitní servis vířivek tedy specializuje? Jaké služby můžete od těchto profesionálů očekávat? Servis zahrnuje naprosto vše, počínaje prevencí, konče náročnými opravami. Lidé nejčastěji však využívají právě tyto služby:

Instalace vany, kontrola všech náležitostí – těsnosti součástek, samotné technologie, dále kontrola filtrace, doplnění potřebné chemie a podobně
Oprava či seřízení dávkovačů
Zazimování
Čištění potrubí
Opravy čerpadel přečerpávajících vodu
– Dodání a doplnění potřebné chemie
Montáž nových dílů, výměna starých za nové, renovace stávajících dílů
Měření tvrdosti vody

Toto je pouhá ukázka služeb, které majitelé těchto van nejčastěji využívají. Je jich však mnohem více, odborníci si poradí prakticky s jakýmkoliv problémem, se kterým za nimi přijdete. Zabývají se nejenom opravami, ale také samotnou instalací, tudíž se na ně můžete obrátit i v případě, že jste si právě objednali novou vířivku a nevíte, jak ji správně zapojit. Pomohou vám vše zkontrolovat, ujistí se, že je všechno v pořádku a že všechny součástky fungují tak, jak mají.

relax

Kvalitní péče za skvělou cenu

Možná si myslíte, že kvalitní servis bude otázkou spousty peněz, což by bylo i logické vzhledem k pořizovací ceně samotné vany. O to více vás však překvapí, že tyto služby nejsou vůbec nedostupné, spíš naopak, budete si je moci bez problému dovolit, a to bez nějakého výraznějšího zatížení vašeho rodinného rozpočtu.