Originální reklamní předměty, které vám zajistí úspěch

Máte svoje vlastní podnikání, nebo pracujete v nějaké společnosti v oblasti marketingu a máte na starost právě marketing? Jestli je vaše odpověď ano, tak přesně pro vás máme skvělou a jedinečnou nabídku. My, v promodarky.cz, nabízíme opravdu široký výběr originálních předmětů, které si můžete nechat potisknout vaším logem, díky čemu se zvýší podvědomí o vaší firmě a potěšíte spoustu svých kolegů, zaměstnanců, partnerů, anebo potencionálních klientů.

plyšový medvídek

Vyberte si ze široké nabídky originálních reklamních předmětů ať už se jedná o klíčenky, deštníky, batohy, nákupní tašky, či kancelářské potřeby. V naší nabídce toho naleznete opravdu hodně, takže ve fantazii se meze rozhodně nekladou. Navštivte náš e-shop promodarky.cz a přesvědčte se sami. Se zpracováním a navržením nového designu předmětu vám moc rádi pomůžeme. Grafické návrhy pro vás tvoříme zdarma. Jediná věc, která je potřeba udělat je první krok, a tím je rozhodně kontaktování nás. Napište nám na náš e-mail, zavolejte nebo nás rovnou navštivte na adrese Svatojiřské nábřeží 1208 v Uherském Hradišti (PSČ 686 01) a přijďte se s námi domluvit osobně. Otevírací dobu máme pouze v pracovní dny a to od 7 hodin ráno do 15:30.

Našimi nejprodávanějšími a nejvíce oblíbenými předměty jsou plyšoví medvídci – BEAR, GRIZZLY, anebo BEARY. Všichni tito tři medvídci mají na sobě trička, která si můžete nechat potisknout jakýmkoliv potiskem. Abychom vás vyvedli z nejčastějšího omylu, tento medvídek udělá radost nejen vašim dětem, ale je například i vhodný jako dárek kolegovi k narozeninám, nebo novému zaměstnanci pro první den v práci.

tužky

Samozřejmě nabízíme i klasické reklamní předměty jako jsou propisky, deštníky, diáře a podobně. Navštivte naše webové stránky promodarky.cz a přesvědčte se sami o našem sortimentu a kvalitách služeb, které nabízíme. Budeme se těšit na spolupráci s vámi.