Originál každým coulem

Doba, kdy očekáváte miminko, je jednou z nejkrásnějších, která vás za život potká. Zpočátku to některým ženám možná tak nepřipadá, protože se často stává, že má nastávající maminka problémy s nevolnostmi, ale po čase se vše srovná. A pak začíná období, kdy se začínáte poohlížet po výlohách, ve kterých je vystaveno oblečení pro miminka. Na konci třetího trimestru většinou už budoucí maminka nepostává jen před výlohou, ale začíná nakupovat výbavičku pro nový život, který zanedlouho přijde na svět. Někteří nastávající rodiče se chystají obléknout svého čerstvě narozeného potomka do klasického miminkovského oblečku, který bude vyroben z kvalitní látky, potištěné nějakými roztomilými motivy. Dnešní výrobci https://www.kojeneckeobleceni.cz/Kojenecke-soupravy-PORODNICE-c2_0_1.htmšli ale mnohem dál.

oblečení pro děti

 • Už se nemusíte rozhodně držet zpátky a chystat se odít svou ratolest pouze do
  1. soupravy s modrými motivy – pokud víte, že na svět přijde chlapeček
  2. soupravy s růžovými motivy – jestliže se těšíte na malou slečnu
  3. soupravy se žlutými motivy – chcete, aby pohlaví dítěte bylo až do poslední chvíle tajemstvím.

Praktické i vtipné

Pokud chcete, aby bylo vaše miminko oblečeno opravdu originálně, a ještě k tomu vtipně, pak mu můžete pořídit dětské body s nápisem. Nápisy jsou v českém jazyce a rozhodně pobaví vás i návštěvy, které se na váš přírůstek do rodiny přijdou podívat. Veškeré oblečení je vyrobeno ze stoprocentní bavlny a má dokonalý střih. Zapínání je řešeno velice prakticky. Což znamená, že se dá obleček rozepnout jak na ramínku, tak i v rozkroku. Kvalitní materiál zaručuje trvanlivost i při častém praní.

oblečení

 • Jedním z výborných designových nápadů je i soupravička s možností vepsání údajů, které vám budou oznámeny při narození miminka.
  • datum narození
  • délka a váha miminka
  • a pochopitelně jméno, které dostane od vás.