Není nad pořádnou skříň

Když jste nuceni převlékat se někde mimo domov, zpravidla vás zajímá, kam si své svršky odložíte. Zejména je-li vás na pracovišti více kolegů nebo tam má navrch ještě přístup i kdekdo nepovolaný. Protože to víte – přijdete na šichtu ve slušném oblečení, na pár hodin pracovní doby ho spustíte z očí a nakonec budete rádi, pokud vás šéfové nechají jít domů v erárním oblečení, protože to vaše vám mezitím někdo čmajznul.
skříňky ve škole

Což logicky nepotěší nikoho. A to nejen proto, že musíte jít domů coby zedníci v montérkách, coby provozní zaměstnanci v pracovních pláštích nebo třeba coby striptérky v rouše Evině.

K tomu poslednímu by pochopitelně zřejmě nedošlo, to už jsem trošku přehnal, ale fakt zůstává faktem. Člověk má zkrátka své oblečení a vesměs logicky těžce nese byť i jenom představu, že by mu ho někdo zcizil. A šéfům zase určitě není příjemná představa, že by museli proplácet takto obraným zaměstnancům náhrady, vyšetřovat či mít v jednom kuse v podniku policii.
skříňky v šatně

A proto existují šatny a v nich nejednou i různé uzamykatelné úložné prostory. Třeba vysoce kvalitní kovové šatní skříně od , jež umožňují bezpečné uzamčení svršků na prakticky kterémkoliv pracovišti. Tyto existují dokonce i v mnoha různých provedeních a barevných odstínech, s různými druhy zámků, vždy však ve vysoké kvalitě a za příznivé ceny.

Firma tu může volit i mezi svařovanými a montovanými šatními skříněmi, přičemž je samozřejmé, že si u těch montovaných lze spolu s dodáním objednat i smontování. A pokud by snad někomu nebyly pouze tyto skříně dostačující, může si k nim vždy přiobjednat třeba i lavičky nebo další vybavení pro kancelář či dílnu.

A oč lépe se jenom člověku pracuje, ví-li, že jsou jeho věci v bezpečí! Že nebude muset pracovat třeba celý týden, aby si znovu koupil to, co mu v práci stihli za jednu jedinou šichtu ukrást.