Nebankovní hypotéka může zajistit peníze pro maličkosti i větší věci

Sháníte půjčku, kterou si sjednáte rychle a profesionálně? Nejlépe jenom přes internet, abyste nemuseli chodit do banky? Nechcete nic složitě vyřizovat ani papírovat? Chcete nízkou úrokovou sazbu a dobré podmínky? V tom případě můžete využít nejenom bankovní ale i nebankovní typ půjčky.

Nebankovní hypotéka má spoustu možností využití. Peníze si tímto způsobem může půjčit každý, kdo má nad 18 let věku. Vyřešíte jak malé půjčky o několika tisících, tak i desetitisícové půjčky nebo rovnou milionové například se zástavou nemovitosti, abyste měli co nejmenší úrokovou sazbu a zbytečně nepřepláceli.

penize3

Vhodné pro půjčky na domácnost. S penězi můžete vybavit a zařídit nový byt či dům. Samozřejmě můžete také začít stavět, pokud dáte nějakou nemovitost do zástavy, získáte velice nízkou úrokovou sazbu. Můžete si pořídit moderní kolo nebo začít rekonstruovat byt. Někdy nám ke štěstí stačí pár drobností, takže si můžete udělat bohatého ježíška a nadělit si pod stromeček třeba pro dámy náušnice s diamantem nebo pro pány nový automobil. Raději myslíte na léto a chcete bazén? Proč ne, s penězi si můžete pořídit cokoliv, co potřebujete.

Další z možností, jak utratit peníze je zbavit se dluhů či exekucí. Nebankovní společnosti totiž poskytují finance i klientům, kteří mají například záznam v registru dlužníků nebo mají exekuce. Pokud klient prokáže, že dokáže splácet, pak půjčku může normálně získat a pravidelně ji splácet. Tímto způsobem se velice často vyplácí peníze právě z nebankovní půjčky. Peníze se využívají například za nevýhodné půjčky nebo se dají použít na oddlužení nemovitosti.

moderní obývací pokoj

Připravena je také podnikatelská půjčka pro firmy, živnostníky a podnikatele. Opět s nízkými úrokovými sazbami a tolerancí nízkých příjmů.

Dlouhá doba splatnosti až 30 let.

Žádné papírování.

Vše se dá vyřídit i do 24 hodin.

Splátka může být podobná té, kterou znáte z běžné banky.

U VIP hypotéky se můžete dostat na úrokovou sazbu od 4%.