Co nám letos nabídne svět Applu?

iPhone

 

Začněme tím, co vás všechny zajímá asi nejvíce.

 

iPhone SE

 

Lze očekávat, že Apple bude dále rozšiřovat modely SE, které se staly velmi populární a především cenově dostupnější než modely 6s či 7/7s. Je dost možné, že nová generace bude svým provedením připomínat nový iPhone X nebo bude vylepšenou sedmičkou.

V případě, že se této nové verze dočkáme, bude mít zcela jistě kvalitnější přední i zadní kameru a lepší výkon.

 čas na mobilu

            iPhone X

 

Kdo ví, jak se další pokolení tohoto zařízení bude nazývat, avšak spekulací existuje hned několik. Firma Apple se dokonce prohlásila, že se názvů obsahující čísla vzdá, tudíž nebudeme mít například iPhone11 ani iPhoneXI, ale prostě jen iPhone. Každopádně díky informacím, které máme k dispozici lze předpovědět, že dalším krokem bude iPhone X Plus.

 iphone a sluchátka

iOS 12

 

Nový software bude veřejnosti představen již v červnu 2018 a dostupný bude v září 2018. Nynější verze si získala častou kritiku, proto můžeme předpovídat, že v nové verzi systému se firma vynasnaží vychytat chyby, na které si lidé stěžují. Velké změny proto nečekejte, software sice dostane nový kabát, ale nic moc se v něm nezmění.

kalentář na monitrou 

iPad Pro

 

Face ID neboli odemknutí pomocí rozeznání obličeje známe již z loni představeného iPhonu X. iPad Pro zdědí více než jen jednu vlastnost iPhonu X

 

Macbook

 

Co se týče macbooku, velké změny rovněž nepřinese. Můžeme se těšit na větší výkon a rychlost, ale změny budou drobné. Design podle všeho také zůstane neměnný. Větší posun však zaznamenáme u Macbook mini, o kterém v poslední době nebylo téměř slyšet, apple z něj chce totiž udělat důležitou součást, tak uvidíme, co výsledek přinese.

 

HomePod

 

Jedná se o první přenosnou „chytrou“ bedničku připojenou přes wifi. Představena měla být již v prosinci 2017, ovšem Apple její představení odložil. Zajímavou vlastností, která vás jistě ohromí, je fakt, že bednička sama rozpozná pokoj a podle toho upraví zvuk. Zní to všechno moc hezky, ovšem na finální výsledek si ještě počkáme.

 

Posted in Nezařazené