Životní styl

Životní styl je podle své definice systém vzájemných činností a vztahů, životních projevů a zvyklostí. To znamená, že se odvíjí podle toho, jak se projevujeme a co ve svém životě děláme případně čeho chceme ve svém životě dosáhnout. Životní styl klasického člověka je asi velmi jednoduchý. Ráno vstane, jde do práce, po práci na nákupy a po práci si užívá s dětmi anebo pokud je bez dětí tak s kamarády, dělá svůj oblíbený koníček anebo hraje hry na počítači. Ne každý má ale životní styl stejný. Jsou lidé, kteří se svým životním stylem liší ať už tak trochu, že to nepoznáme anebo tak moc že to je nápadné úplně pro všechny.

sny blogera

Spoustu lidí ve svém životním stylu dělá výjimky například v potravě. To je věc, která se pořád řeší dokola. Vegetariáni nejedí zeleninu, vegani nejedí vše, co je živočišného původu. U někoho je problém s tím, že má nějakou alergii a tím pádem nemůže jíst tu danou potravinu a musí si ve své potravě dělat výjimky i když by nechtěl. Může to být například alergie na laktózu což jsou všechny výrobky z mléka (smetana, jogurt, sýr…) a existuje i spoustu dalších alergií, kvůli kterým musíme ve svém životě dělat ústupky.

Někdo se snaží svůj životní styl zaobírat nějakým směrem jako je jeho oblíbená postava ve filmu, herec, zpěvák a podobně. Obléká se stejně jako on, zpívá si jeho písně, neustále ho sleduje na všech sociálních sítích, co existují, snaží se s ním prožívat všechny momenty úspěchu či nezdaru a podle toho mění své chování a sní se s ním setkat i ve skutečném životě než jen v tom digitálním.
přípitek za soumraku

Jsou i lidé, kteří svůj životní styl neřeší. Žijí si jen tak svůj vlastní život, kamarády skoro nemají a když mají, tak moc důvěrní to nebudou a je jim vše úplně jedno. Na vše jsou negativní a hnusní, nikomu nic nepřejí a jejich chování je daleko za hranicí slušného chování. Netuším, jestli se jim takový život líbí ale nějak moc hezký takový život není. Netuším, co je na tom tak baví být pořád být s něčím nespokojení a vše jen pomlouvat a stěžovat si, jak je vše tak strašně špatné ale jak to vyřešit a v čem třeba spočívá problém tak to nevědí.