Proměňte svoji domácnost skvělými vychytávkami

Jednobarevné zdi jsou nuda. Pořiďte si magnetický nátěr na zeď a rázem budete mít místo kde můžete pomocí magnetek vystavovat fotky, nebo obrázky dětí. Další možností je nástěnka, klasická korková nástěnka, jak ji známe z dob školní docházky udělá báječnou službu. Můžete ji využít právě k oněm zmiňovaným výstavám fotek a obrázků, ale také k zaznamenávání vzkazů pro členy rodiny apod.
lístečky na nástěnce

Možná řešíte opačný problém, obrázků od dětí máte plno a potřebujete je někam průběžně ukládat. Krabicové řešení se vám nelíbí, a tak možná oceníte nápad ukládání do šanonů. Každý obrázek, tak můžete vložit do plastového obalu a následně do šanonu, bude to působit esteticky i prakticky. Na šanon stačí jen napsat rok kdy byly obrázky pořízené a rázem budete mít všechno při ruce a současně prakticky uložené.

Detaily utváří celkový dojem a někdy máme tendence právě detaily přehlížet. Někdy stačí jen něco udělat malinko jinak a skvělý výsledek je na světě. Domov je místo kde se máme cítit dobře a pokud tomu tak není, vždy se něco dá změnit. Vychytávkou nazýváme to, co nám pomůže usnadnit práci nebo ušetřit peníze.
zamilovaný vzkaz

Když chceme doma udělat změnu, ale tápeme a nevíme si rady, nemusíme hned žádat o radu odborníka zabývající se designem, ale někdy stačí zeptat se třeba kamarádky na její názor. Jiný úhel pohledu na naši domácnost nám může být užitečný. Bohužel se stává, že na to, na co si zvykneme přestaneme vnímat. Pohled druhého nám pomůže otevřít oči.

Obrázky a fotky dávají domovu tu správnou atmosféru. Ovšem aby se i ostatní členové cítili dobře měli bychom respektovat jejich názory. Když si například dospívající syn nepřejeme, aby v hlavní chodbě byla jeho fotka, když mu byli dva roky, měli bychom to respektovat a fotku nevystavovat. Jde přece o to, aby se všichni členové domácnosti cítili dobře.