Náramek, náhrdelník, brož?

Nějaký náramek, něco kolem krku a třeba i něco co se dá připnout na oblečení, potěší každou ženu a drtivou většinu mužů. Muži to mají při pořizování módního doplňku pro svou partnerku mnohem jednodušší. Za prvé, výběr šperků a ozdob pro ženy je mnohonásobně širší, než je obdobný sortiment pro muže. Je to tím, že k ženám se hodí jaksi větší množství materiálů než k mužům.

červené natáčky

Zatímco pro muže neuděláte chybu něčím z kůže, chirurgické oceli, stříbra i zlata. Pro ženu můžete vybírat ještě i z polodrahokamů, korálků, peříček atd.

Muže třeba potěšíte, dnes moderním, motýlkem nebo vhodnou, ručně vyrobenou kravatou, nebo sponou do kravaty. Tedy pokud kravaty váš partner vůbec nosí. Pokud „kravaťákem“ je, určitě chodí i v obleku. Jako další doplněk mu tak můžete koupit kapesníček do saka, nebo nějaké originální manžetové knoflíčky.

Pokud máte za partnera aktivního sportovce, ze všeho nejvíc milujícího neformální oblečení, jeans a sportovní trička, neuděláte chybu koženým náhrdelníkem s dřevěnými, barevnými korálky, tak trochu připomínající indiánské propriety. K takovému náhrdelníku můžete přikoupit obdobně myšleným koženým náramkem. Váš milovaný partner bude tak úplně „vytuněný“ jednotnými módními doplňky.
hadrové náramky

Pro ženu je výběr daleko širší. Na jednu stranu by se zdálo, že tím je to jednodušší, ale chyba lávky. U módních doplňků pro ženy je sice široký výběr, jenže ženě nelze koupit jen tak něco. Kromě skutečnosti, že ženě nekupujeme nic bezcenného, musíme dobře hledět na to, aby módní doplněk vypovídal o naturelu obdarovávané ženy. Musíme vědět, v jakém oblečení ráda chodí, ještě lépe jaké šaty nosí. Jaké má ráda barvy, jakým materiálům dává přednost. Pro ženu nemusíme pořizovat jen náramek a náhrdelník. Radost uděláme prstýnkem, náušnicemi, řetízkem kolem kotníku.

Pro obdarovávanou ženu je také důležité aby dárek ladil s příležitostí, ke které je obdarovávaná. Zvolit vhodný dárek pro ženu, je docela složitá záležitost. Není zrovna vhodné darovat k významnému životnímu jubileu krémy proti vráskám, byť by byli třeba ty nejdražší na trhu. Totéž platí o bělící pastě na zuby. Určitě se vám trocha toho přemýšlení vyplatí.