3D tisk na špičkové úrovni

3D tisk cena AZ3D se stává čím dál dostupnější. Zejména z toho důvodu, že lze s tiskárnou dělat opravdu cokoliv a tiskárny se množí jako houby po dešti.

Jakýkoliv model, jakkoliv složitý, to všechno zvládneme a přitom si můžete vybrat takřka z kteréhokoliv materiálu, který máme v naší nabídce – a že těch materiálů máme!

3D tisk s telefonem

Co lze vše vytisknout?

Hranicemi jsou pouze vaše rozpočty a fantazie. Můžete nám zaslat jakýkoliv model, který jste vytvořili nebo který byl pro vás vytvořen, a my vám jej vytiskneme za tu nejpříznivější cenu. Pořád totiž platí, že sic je tisk jako takový dostupný a jednoduchý, cena tiskárny se stále pohybuje opravdu vysoko. A byť se jedná o jednoduchou záležitost, pořád musíte mít na paměti, že je třeba umět pracovat trochu s počítačem a se samotným modelovacím programem, ať už používáte jakýkoliv.

Od minis do D&D až po velké projekty

Zaslat nám můžete opravdu cokoliv. Sami si pak vyberete provedení a také se domluvíme na ceně. Můžete se podívat na naše webové stránky, co jsme již pro naše spokojené klienty vytiskli v tiskárně. Od uměleckých děl až po technické věci, vše jsme dokázali vytisknout přesně podle představ klienta, ba jsme i očekávání předčili precizností, rychlostí a kvalitou poskytovaných služeb.Panáček s tiskárnou

Pokud hledáte firmu, která by pro vás či pro vaši firmu zpracovala zakázku, jsme ti praví.

Nevíte si rady nebo chtěli byste vše konzultovat?

Neváhejte se obrátit na kontaktní formulář, který najdete na našich webových stránkách. Záhy se vám ozveme a na všem se s vámi domluvíme. Budeme rádi, pokud nám sdělíte vaše plány, ideje a návrhy a my vám budeme poté moci vyjít vstříc s ideálním řešením ušitým na míru přesně vám. Určitě můžete připojit k vaší zprávě již vypracovaný 3D model ve formátu.stl nebo.step a my se na něj podíváme a nastíníme vám i vaše možnosti.